Ontdekken wat God aan het doen is in Europawijk

Het Open Huis Boerhaavewijk, de Baptistengemeente Haarlem en The Message willen graag een nieuwe plek in Europawijk creëren waar mensen thuis komen bij God: Het Open Huis Europawijk.

Woon je in Europawijk of in Schalkwijk, of heb je een hart voor de mensen die in deze wijk wonen, dan hopen we een avond te bieden die je niet wilt missen.

We gaan met elkaar God loven en prijzen en in gebed. Tijdens deze vond wordt niet alleen de visie gedeeld voor een nieuw pioniersteam in Europawijk, maar willen we met elkaar ook ontdekken wat God in deze wijk al heeft gedaan, aan het doen is en wil gaan doen.
Verschillende bestaande initiatieven zullen worden gedeeld.

Het is belangrijk dat het nieuwe initiatief zo goed mogelijk aansluit bij wat er al gebeurt en  een aanvulling is op wat er nog verder nodig is. Daarvoor hebben we de inbreng nodig van alle christenen die hart hebben voor Schalkwijk. Vandaar van harte uitgenodigd voor woensdagavond 19 november om 20 uur in Het Open koffie Huis.

📅 Datum: 19 november 2025
🕒 Tijd: 20 tot 21.30 uur
📍 Locatie: Het open koffie Huis, Frieslandlaan 1 in Haarlem
📖 graag aanmelden (handig voor de ‘catering’)

Agenda

Contact

Gedempte Oude Gracht 138
2011 GX Haarlem

Nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Bankrekening: NL48 INGB 0655 0985 50
Kamer van Koophandel: 34300579

Geloven in de Stad is een ANBI-instelling.
Klik hier voor de ANBI-pagina.