
- Dit evenement is voorbij.
Zaterdag 25 november is er weer een nieuw jongerenevent. Jongeren uit Haarlem en omgeving ontmoeten elkaar, hebben plezier en zoeken vooral God.
Het thema is dit keer Are you ready for Adventure? Spreker is Maaike de Zwart. Ze komt vertellen dat het leven met God één groot avontuur is. Wanneer je voor Hem kiest, is je leven nooit meer hetzelfde en gebeuren er onverwachte dingen. Het leven met God is aantrekkelijk en beter dan wat de wereld te bieden heeft. Het is dus niet saai.
Naast die boodschap is er tijd voor goede worship, een nieuwe battle of the sexes en achteraf is café ’t Heilig Boontje weer open. Hier kunnen jongeren samen chillen met lekkere versnaperingen tegen een kleine vergoeding.