

Onder de titel Dankbaar presenteert Johan Bronsveld op vrijdagavond 20 februari in de Goede Herderkerk zijn nieuwe avondvullende luisterliedjesprogramma: terugkijken op een halve eeuw liedjes schrijven.
Johan Bronsveld is pianist, gitarist en liedjesschrijver. Zo zijn de Opwekkingsliederen Vrede van God (602) en Ik dank U wel, mijn Vader (272) alsmede Dank U, Heer, voor Uw vrede (YfC-lied 24) van zijn hand. Ook schreef hij samen met Peter van Essen Schuil maar bij Hem, een lied op basis van psalm 37.
Tientallen jaren heeft hij als muziekleider en pianist gediend in een vroegere voorganger van Tribe: Berea. Ook startte hij 15 jaar geleden de Projectband, later Zamar Band genoemd. Hij was intussen een tweede band begonnen: het Zamar Ensemble. Deze twee bands ondersteunen de gemeentezang in kerken waar geen of onvoldoende muzikanten beschikbaar zijn.
Met verhalen en liedjes van geloof, hoop en liefde geeft Johan deze avond een persoonlijk inkijkje in zijn leven. Er is ruimte voor lief en leed, maar vooral ziet hij veel om dankbaar voor te zijn.
Ook zijn christen-zijn komt in een deel van de liedjes voorbij, op een laagdrempelige manier en in gewone taal.
Zijn voorstelling is soms ontroerend, soms humoristisch, en altijd oprecht. Zichzelf begeleidend op gitaar en piano weet Johan zijn publiek te raken, te laten nadenken en vrolijk te maken.
📅 Datum: 20 februari 2026
🕒 Tijd: 19.45 uur tot 21.30 uur
📍 Locatie: Goede Herderkerk, Rechthuisstraat 9 in Haarlem


Contact
Gedempte Oude Gracht 138
2011 GX Haarlem
Nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Bankrekening: NL48 INGB 0655 0985 50
Kamer van Koophandel: 34300579
Geloven in de Stad is een ANBI-instelling.
Klik hier voor de ANBI-pagina.