Trainingscentrum Atelier Haarlem van start

Al langere tijd wilde Shelter (binnenkort Tribe) weer een trainingsschool starten. Het vroegere Beréa (de naam van de gemeente voordat ze Shelter ging heten) stond landelijk bekend om de toenmalige bijbelschool. Over een nieuwe school hebben ze ook meerdere profetische woorden gekregen in het verleden. Het trainingscentrum krijgt de naam Atelier Haarlem en verwijst naar een creatieve omgeving waar gewerkt, ontdekt en geleerd gaat worden.

Wij mensen, creatieve wezens, geschapen naar Gods beeld. Veel mensen zijn het contact met het creatieve in ons en God kwijtgeraakt. Atelier Haarlem wil de stad zegenen met inzichten die wij al verworven hebben. Op deze manier komen mensen, die God niet kennen, alvast in aanraking met de Koning doordat de Koninkrijkprincipes in de trainingen verwerkt worden. Daarom is de slogan: ‘waar mensen meesterwerken zijn.’ Je bent als Meesterwerk bedoeld, ook al lijkt je leven en wie je bent daar nu nog niet op. God heeft het in je gelegd om een meesterwerk te worden. Daarin kunnen we allemaal nog groeien!

De doelgroepen van Atelier Haarlem zijn gezinnen en young professionals. Met inhoudelijk goed en praktische trainingen willen ze ouders eb opvoeders zien groeien en zich ontwikkelen. En ze zien kansen voor de persoonlijke ontwikkeling van jonge talenten.
De eerste trainingen al gepland, maar Atelier Haarlem bevindt zich in een soort testfase waarin gekeken wordt hoe de doelgroepen het best kunnen worden bereikt. In 2026 verwachten ze zo’n 20 verschillende trainingen aan te kunnen bieden.

Agenda

Deel dit bericht

Contact

Gedempte Oude Gracht 138
2011 GX Haarlem

Nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Bankrekening: NL48 INGB 0655 0985 50
Kamer van Koophandel: 34300579

Geloven in de Stad is een ANBI-instelling.
Klik hier voor de ANBI-pagina.