

Vrede zij met jullie. Zoals de Vader Mij heeft gezonden, zo zend Ik jullie uit. – Johannes 20:21
Van 18 tot en met 24 juli vindt de New Wine Zomerconferentie 2026 (NWZC26) plaats. Het thema is dit jaar: Voor de goede vrede. Het thema speelt in op het groeiende verlangen naar vrede in een wereld die steeds vaker wordt gekenmerkt door polarisatie, conflicten en oorlog.
De uitspraak van Jezus in Johannes 20 vormt de kern van de conferentie: deelnemers worden uitgenodigd om niet alleen stil te staan bij vrede als gave van God, maar ook bij hun roeping om zelf vredestichters te zijn.
“Het is niet de goedkope vrede van wegkijken of toegeven, en ook niet de vrede van het recht van de sterkste. De vrede van Jezus gaat verder dan het ontbreken van ruzie. Het gaat om gerechtigheid, verzoening en herstel.” aldus de directeur van New Wine.
Bijbelse vrede, vaak aangeduid met het Hebreeuwse woord shalom, raakt alle aspecten van het leven. Het gaat om heelheid in de relatie met God, met elkaar, met de schepping en met jezelf.
Hoofdspreekster is Danielle Strickland, spreker, schrijver en vechter voor rechtvaardigheid. Andere sprekers zijn o.a. Bart Visser (directeur New Wine) en Corine Zonnenberg (voorganger en schrijver).
Kijk hier voor meer informatie en hier voor het reserveren van tickets.
📅 Datum: 18 tot en met 24 juli 2026
🕒 Tijd: 13.00 tot 21.30 uur
📍 Locatie: Landgoed Velder in Liempde
📖 reserveren noodzakelijk


Contact
Gedempte Oude Gracht 138
2011 GX Haarlem
Nieuwsbrief
Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Bankrekening: NL48 INGB 0655 0985 50
Kamer van Koophandel: 34300579
Geloven in de Stad is een ANBI-instelling.
Klik hier voor de ANBI-pagina.